KASDRUK

Profesjonalny Serwis
Kas Fiskalnych

SENOR
iSPOS-750
Kategoria:Komputery POS,

Komputer POS tajwańskiej firmy SENOR iSPOS-750 to wysokiej klasy urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu.


POS został wyposażony w rezystywny ekran dotykowy o przekątnej 15 cali. Jednostka centralna wyposażona została w nowoczesny dwurdzeniowy procesor INTEL D525 o częstotliwości 1.8 GHz, standardowo 2 GB pamięci RAM DDR3 i dysk twardy SATA 320 GB. Taka konfiguracja pozwala na bardzo komfortową pracę z systemem operacyjnym Windows POS READY 2009 w werji polskiej, który jest standardowo preinstalowany na każdym komputerze oraz z aplikacją zarządzającą. Natomiast system pasywnego chłodzenia podwyższa komfort pracy i zapobiega przed przenikaniem brudu znajdującego się w powietrzu do wnętrza obudowy i jego osadzaniem się na podzespołach powodując ich przegrzewanie.

Dzięki swoim niewielkim rozmiarom, solidności wykonania – obudowa wykonana z aluminium - oraz niezawodności iSPOS-750 jest w stanie dopasować się do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Komputer spełnia wymogi standardu IP66 (odporność na wodę i pył), może być regulowany w poziomie – ręcznie lub w pionie. Istnieje możliwość przymocowania na stałe do blatu roboczego lub za pomocą standardu VESA zamocować na uchwycie ściennym.

Komputer POS iSPOS-750 to urządzenie typu All-in-One dzięki możliwości rozbudowy o:

- wyświetlacz klienta VFD 2 linie po 20 znaków ,

- czytnik kart magnetycznych 1+2+3,

- czytnik kart chipowych,

- czytnik linii papilarnych,

- kartę WLAN 802.11 g,

- ibutton.

Dzięki swej ergonomii i wysokiej niezawodności urządzenie dedykowane jest do pracy w trudnych warunkach handlu detalicznego, gastronomii i hotelarstwa.

Komputer iSPOS został doceniony na targach COMPUTEX 2010 zdobywając takie nagrody jak: Taiwan Excellence Award 2010, Best Choice Jury's Special Award 2010, COMPUTEX TAIPEI design & innovation awards 2010.